Neden Sulafon

Argenç tarımsal alanda sunduğu yenilikçi ürünlere bir yenisini daha ekliyor ve çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırma devam ediyor. Telesekreter, SMS ile kontrol ve daha birçok özelliği ile Sulafon, Sulama sisteminizi uzaktan telefonla açıp kapamanızı ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede sulama işleminde büyük kolaylıklar sağlar.

Sulafonun Avantajları

 • Kolay Kullanım
  Cep telefonu ile aranız iyi olmasa dahi, eğer cep telefonundan birini arayabiliyorsanız Sulafonu kullanabilirsiniz. Sesli telesekter özelliği sizi adım adım yönlendirir ya da basit mesaj komutlarıyla sisteminizi kontrol edebilirsiniz. Gönderdiğiniz her komutun sonucunu size SMS ya da telesekreter ile bildirir. Sulama sisteminizde bozulmuş bir parça varsa, Sulafonun Sensör girişlerini kullanarak arızayı uzaktan bulabilirsiniz.
 • Düşük Fiyat
  Sulafon hesaplı bir fiyatla sunulur. Ayrıca cep telefonu satın almanız gerekmez. Kolay kullanılır olması sayesinde işinizi hızlı bir şekilde sonlandırır, kontörden ve zamandan tasarruf edersiniz.
 • Anlaşılır Kullanıcı Arayüzü
  Sesli menüler ile çok daha kolay ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü sunar. Alternatiflerinde bulunan anlaşılması zor ve sinir bozan bazı melodi sesleri sunarak yönlendiren cihazlara göre kullanımı çok daha kolay ve anlaşılırdır. Yapmanız gereken sadece telefonu açan telesekreterin yönlendirmesine göre bir tuşa basmaktır. Ya da SMS ile yapmak istediğiniz şeyi yazıp Sulafona gönderirsiniz.
 • SMS ile Kontrol
  SMS ile sulamayı başlatma ya da durdurma, şifre değiştirme, sulama durumu ve süresini öğrenme gibi işlemlerin tamamını çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin parolanız "123" ise sistemi açmak için "123a", kapatmak için "123k" yazıp göndermeniz yeterlidir. Sulafon SMS ile gönderdiğiniz komutun sonucunu size SMS ile bildirir.
 • Eski Model Cep Telefonu Aramaya Son
  Piyasadaki alternatif cihazlarda, değişik modellerde eski cep telefonu (Örneğin Nokia 3310) tedarik etmeniz gerekir. Piyasadan kalkmış 2. el telefon aramak ve bunun için ayrıca ücret ödemek çok sıkıntılı bir iştir. Ayrıca bu cihazlar çalınabilmektedir. Sulafon tüm bu problemleri ortadan kaldırır. Çünkü çalışmak için bir telefona ihtiyaç duymaz.
 • Elektrik Kesintilerini Dert Etmeyin
  Sulama devam ederken elektrik gidip gelirse, Sulafon sulamayı güvenli bir şekilde yeniden başlatabilir ve size elektrik kesintisi olduğunu SMS ile bildirir.
 • Ne Kadar Sulama Yaptığınızı Bilirsiniz
  Sulafon ile sulamayı sonlandırdığınızda size ne kadar sulama yaptığınızı SMS ile bildirir. Sulama süresini hesaplarken, sulamanın yapılamadığı elektrik kesintisi zamanlarını göz önünde bulundurur ve size tam olarak ne kadar sulama yaptığınızı söyler. Ayrıca sistemi açık unutmanıza engel olmak amacıyla belli zaman aralıklarıyla sisteminizin açık olduğunu SMS ile size bildirir.
 • Arayan Numarayı Tanıma
  Sürekli aynı telefonu kullanıyorsunuz ve her seferinde pin kodu girmekle uğraşmak istemiyorsanız, otomatik tanıma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Böylelikle Sulafon aradığınız cep telefonu numarasını kaydeder ve size bir daha pin kodu sormaz.